Sertifika Programları

 FITNESS ALANINDA EĞİTİM & SERTİFİKA PROGRAMLARIMIZ
 
ASCC – Accredited Strength and Conditioning Coach/Kuvvet Kondisyon Koçluğu
CPT – Certified Personal Trainer
CGFI – Certified Group Fitness Instructor
CICI – Certified Indoor Cycling Instructor
CPC – Certified Pilates Coach
CYI – Certified Yoga Instructor
CFM – Certified Fitness Management
CSWM – Certified Spa & Wellness Management
 
CERTIFIED PERSONAL TRAINER(CPT) :
Ölçme ve değerlendirme yapma bilgisine sahip, kişiye özel yönlendirmelerle rehberlik eden ve uygulatan fitness ve egzersiz uzmanıdır.Üç(3) aşamadan oluşan sertifika programımız “snergy3training” firması ile ortak olarak düzenlenmektedir.
 
CERTIFIED GROUP FITNESS INSTRUCTOR(CGFI): İzole edilmiş alanlarda eş zamanlı olarak birden fazla kişiye, farklı birçok ekipmanla veya ekipmansız olarak fitness egzersizi yaptıran uzmandır. Sağlık ve fitness kulüplerinin misafir yoğunluğunu hafifleten en önemli aktivite grup dersleridir. Bünyesinde iyi eğitimli “Grup Egzersiz Eğitmeni” kadrosu bulunan bir kulüp yoğunluk hissetmeyecektir.
 
CERTIFIED INDOOR CYCLING INSTRUCTOR(CICI):
Bisiklet antrenmanının etkili bir şekilde, müzik eşliğinde ve senkronize olunarak uygulandığı bir grup egzersizi olan Indoor Cycling’i motive edici ve güvenli bir şekilde uygulatan fitness uzmanıdır.
 
CERTIFIED PILATES COACH(CPC): Omurga stabilizasyonunu hedefleyen, devamlı ve kontrollü hareket disiplinini içeren, içten dışa(proksimalden distale) doğru, yani en derindeki kasları hedefleyen etkili bir egzersiz türü olan Pilates’i felsefesine uygun bir şekilde bireysel ve grup halinde uygulatan fitness uzmanıdır.
 
CERTIFIED FITNESS MANAGEMENT(CFM): Fitness sektörünün ihtiyacı olan, sektöre hakim, Dünya’daki gelişmeleri takip edebilen, yenilikçi yönetici adaylarının eğitildiği programdır.
 
CERTIFIED SPA & WELLNESS MANAGEMENT(CSWM): SPA tesislerinin amaca uygun işleyişini sağlayacak ve tesisin işlevsel olarak gelişmesine katkıda bulunabilecek kaliteye sahip işletmecilerin yetiştirildiği programdır.